ČeštinaSlovenčina

Shrimps Forever Growth 30g

  Shrimps Forever Growth 30g
   
   
  Shrimps Forever Growth 30g

  Growth podporuje růst krevet a podporuje imunitní systém. Konstrukce buněk je díky vysokému obsahu bílkovin a přidání minerálů a enzymů plně podporována. Kromě toho enzymy, vitamíny a fosfolipidy poskytují plnou podporu všem procesům u krevet. Správnou podporou imunitního systému lze předcházet chorobám již v rané fázi.
  Growth se skládá ze směsi rostlinných a živočišných přísad, takže krevety získají vše, co potřebují pro rychlý a dobrý růst.

  Složení: Sója, rybí moučka, spirulina, mořské řasy, pšeničný lepek, vitamín C, fosforečnan vápenatý, kvasnice, minerální premix, vitamin premix, komplex vitamínu B.

  Dávkování: toto krmivo použijte jako doplňkové krmivo pro krevety k podpoře a urychlení růstu krevet. Krmte asi 2 až 3krát týdně to, co krevety zkonzumují za dvě hodiny.

  Obsah: 30 gramů ve formě tyčinek.
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *
  Veškeré texty a další související materiály na webových stránkách www.shrimpworld.cz jsou chráněny autorskými právy a právy autorů publikovaného obsahu podle autorského zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském a o právech souvisejících s právem autorským.

  Košík je prázdný

  Poslední navštívené produkty
  Měna
  ČeštinaSlovenčina
  0
  © ShrimpWorld.cz | To nejlepší pro Vaše krevetky!